پنج شنبه , خرداد ۳۱ ۱۳۹۷
خانه / حیوانات خانگی / سگ / نژادهای سگ / 5 نژاد معروف سگ های خانگی
5 نژاد معروف سگ های خانگی

5 نژاد معروف سگ های خانگی

کسانی که در خانه های آپارتمانی خوش زیستن می کنند یا پایه ها مسکونی  ندارد، از باب محافظت سگ های خانوادگی اهل خانه شوهردار خانه پرورد و بازاری باید در انتخابشان دقت بیشتری داشته باشند. درخصوص برطرف کردن این مشکل دانستن اطلاعات اغلب درباره بهترین مبدا سگ منسوب ومربوط به خانه خالی از لطف نیست. بهترین لب سگ خانگی در دنیا شناخته شده است و حیث قشرهای خاص و انسان های خاص سگ های خاصی پیشنهاد می شود. در بقا بهترین منشا سگ خانوادگی اهل خانه شوهردار خانه پرورد و بازاری معرفی می شود. در زیر چند سگ از بهترین نژادهای سگ خانوادگی اهل خانه شوهردار خانه پرورد و بازاری معرفی می شود.در ادامه 5 نژاد معروف سگ های خانگی را برای شما معرفی می کنیم پس با آذر وت همراه باشید.

5 نژاد معروف سگ های خانگی

بیچون فرایز

یک سگ پشمالو است که در گروه سگ های عروسکی قرار دارد.این سگ ها به سادگی به صاحب خود علاقه مند میشوند.رفتار مهربانانه و هوش بسیار این سگ ها یاد دادن را به آن آسان تر میکند.بیچون فرایز یک سگ اجتماعی است و با چهارپایان بعدی رابطه ی عطا دارد.یاد دادن جای دستشویی به این سگ های کوچک کمی سخت است و اگر با آن ها مثل یک عروسک برخورد کنیم ممکن است مشکلات رفتاری پیدا کنند.آن ها در خانه فعال هستند و باید به پیاده روی کافی بروند.موی آن ها باید هر روز شانه شود و بیچون فرایز ها باید هر ماه به حمام بروند.به خاطر این که موی سگ بیچون فرایز علاوه نمیریزد سگ مناسبی فقره سبب افراد مبتلا به آلرژی است.

پودل

5 نژاد معروف سگ های خانگی

پودل ها مغرور، فعال و متجاوز باهوش هستند، که این ویژگی ها دلیل می شود درعوض جهت نگهبانی فوق العاده باشند. این سگ ها ریزش مو ندارند و اغلب overbred هستند به این دلیل در خلال خرید این منشا متجاوز دقت کنید و آن را از یک پرورش دهنده ی نالایق اعتماد بخرید.

پاگ

پاگ ها کمی مانند فضایی ها هستند. انجمن پرورش سگ آمریکا آن ها را خوش خلق، جذاب، بی قید و دوست داشتنی بیان می کند. به این مناسبت پس انتخاب مناسبی حیث خانواده هایی که فرزند کوچک یا حیوانات منسوب ومربوط به خانه دیگری دارند هستند. فقط این را به خاطر داشته باشید که دم وبازدم حیث این مبدا کمی سخت است بدین لحاظ درعوض جهت ورزش بیش مناسب نیستند و باید مکانی درعوض جهت معیشت خوش گذرانی كردن آن ها انتخاب شود که دارای تهویه ی مناسب باشد.

5 نژاد معروف سگ های خانگی

چین ژاپنی

چین ژاپنی ی تواند دوست داشتنی باشد اما ممکن است کمی بهانه گیر هم باشد. همانطور که انجمن پرورش سگ آمریکا بیان می کند: «این اشراف زادگان ی واقعی: تودل برو و دوست داشتنی فقره سبب صاحبش و خوددار و محتاط با غریبه هاست.» آنها تعریفی از یک سگ کوچک که در بغل جای میگیرد هستند و چایش موی اضافه زیادی دارند. این سگ کوچک راجع به حساب سالمندان و کسانی که در آپارتمان معیشت خوش گذرانی كردن می کنن  مناسب است.

سگ چیودوا

5 نژاد معروف سگ های خانگی

همه چیودوا را دوست دارند. این سگ کوچک احتیاج به حداقل محافظت و ورزش دارد-فقط به حشمت زیادی عشق لزوم دارد. چیودواها برازنده و جذاب هستند و بر خلاف قد و كالبد کوچکشان سگ های نگهبانی مناسبی هستند.

همچنین ببینید

آشنایی با چند نژاد محبوب سگ در دنیا

آشنایی با چند نژاد محبوب سگ در دنیا

سگ ها هموطنور که می دونید حیوانات بسیار محبوبی بعنوان حیوانات خانگی هستن. این حیوانات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *