پنج شنبه , خرداد ۳۱ ۱۳۹۷
خانه / حیوانات خانگی / سگ / بررسی متوسط طول عمر سگ ها
Average Longevity of Dogs

بررسی متوسط طول عمر سگ ها

طول عمر حیوانات بسیار با هم  متفاوت است در این بخش قصد داریم تا برای شما متوسط عمر برخی از نژادها را بررسی کنیم. این باعث می شود تا در طول دور عمر این حیوانات اصول و مراقبت های لازم را داشته باشیم. امروزه عمر سگ ها در آمریکای شمالی و اروپا به طور میانگین 12,8سال میرسد که با توجه به بهبود شرایط پزشکی و مراقبت های پزشکی خویشاوندی به 100 سال پیش افزایش قابل توجهی یافته است.در ادامه با آذر وت همراه باشید تا به بررسی متوسط طول عمر سگ ها بپردازییم.

اما سگ ها هنوز به طور برازنده توجهی طول عمر کوتاه تری پیوند به ناس ها دارند. تخمین عمر سگ برای خانوادتان یک نگرانی مهم است و مراقبت مناسب از سگ باعث به حداکثر تی طول عمر سگتان میشود.

Average Longevity of Dogs

به طور معمول طول عمر سگ های منشا کوچکتر پیوند به منبع های بزرگتر به دلیل تنش فیزیکی نژاد های كاپیتان 1/5 برابر است و سگ های ماده معمولا 2 سال اكثر از سگ های نر عمر میکنند. اگر كارفرما سگ از قبل بداند که نسب سگش به اندازه سگ های و دنیا اولی عمر نمیکند، میتواند خود و خانواده اش را از نظر معنوی روانی و مادی برای هر تصادف s آماده کند.

این یک حقیقت ناخوشایند است که طول عمر سگهای كاپیتان کمتر از سگهای کوچک است و در فدا از نژادها طول عمر معدل 8 – 7 سال است. معدودی از نژادها طول عمر بیشتری دارند و حتی از سگهای کوچک هم بسیار عمر می کنند.

Average Longevity of Dogs

Alaskan malamute

از منشا سگ های قطبی مسن تر و كهتر است که خاستگاه آنها آلاسکا می باشد. مالاموت آلاسکایی به تحمل زیاد، قدرت و توانایی عمومی شهرت دارد. آنها در آلاسکا اغلب برای کشیدن سورتمه و بار به کار  می شوند ولی معاصر به دوردستها مختلف آفاق صادر می شوند. طول عمر متوسط آنها ۱۵ سال است که اكثر از میانه عمر دیگر نژادها (۱۲ سال) می باشد و خصوصاً در بین سگهای مسن تر و كهتر عمر طولانی تری دارند.

Siberian husky

Average Longevity of Dogs

سیبرین هاسکی منبع مسن تر و كهتر و فعالی است و نیاز به امکانات ورزشی زیادی دارد و چندین روزگار در طول روز را باید به حرکت، راه رفتن، دویدن و بازی کردن بگذراند! نگهداری از آنها می تواند چالش برانگیز باشد چون تمایل به فرار دارند و همچنین خیلی معتدل با سایرین مالوف می شوند.
برای اینکه این نوع سگ را تا سن پیری سالم و متناسب نگه داریم باید بین احتماء غذایی و فعالیتش تناسب وجود داشته باشد. رابطه داشتن جد کافی امری حیاتی است در غیر این صورت سگ خوب رشد نمی کند و افسرده خواهد شد.

متوسط طول عمر هاسک ها  ۱۴ – ۱۲ سال است. بسیاری از این سگها به این سن رسیده و حتی بیشتر عمر می کنند.از طرفی تغذیه و نوع محیط زندگی می تواند بسیار بر روی عمر این حیوانات دوست داشتنی تاثیر داشته باشد.

همچنین ببینید

ویژگی های و خصلت های رفتاری سه نژاد معروف سگ ها

ویژگی های و خصلت های رفتاری سه نژاد معروف سگ ها

محبت و دوست داشتن یکی از بزرگترین ویژگی های انسان است که می تواند با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *