پنج شنبه , خرداد ۳۱ ۱۳۹۷
خانه / حیوانات خانگی / سگ / نژادهای سگ / نژاد بولداگ و ویژگی های آن
نژاد بولداگ و ویژگی های آن

نژاد بولداگ و ویژگی های آن

نژادهای بسیار مختلفی از سگ ها در دنیا وجود دارد، یکی از نژادهای بسیار مهم در دنیای سگ ها بولداگ ها هستند ، نژادی که ظاهر عجیب دارد ولی جذابیت آن بسیار زیاد است.در ادامه با آذر وت همراه باشید تا در مورد نژاد بولداگ و ویژگی های آن برای شما بیشتر بگوییم. بولداگ یکی از نژادهای سگ است که بسیار محبوب و دوست داشتنی است.

نژاد بولداگ و ویژگی های آن

بولداگ ها حیواناتی بسیار اجتماعی با رفتاری دوستانه هستند. از تنها بودن از باب مدت تمام متنفرند و تمایل دارند اكثر خلق خود را با صاحب خود بگذرانند، هرچند نای باریک، ساختار خاص روی و پاهای کوتاه این حیوانات جلوی شرکت آن ها در تك ودو های قطعی را می گیرد.
فعالیت های ورزشی طولانی مدت (از هر نوعی) باعث می شود که این سگ برای نفس کشیدن به تقلا بیفتد و در نتیجه در برابر بسیاری از بیماری های تنفسی آسیپ پذیر می شود.

نژاد بولداگ و ویژگی های آن

بسیاری از مردم هنگامی که می فهمند بولداگ ها به توجه و نظافت اضافی لزوم دارند تعجب می کنند، ثابت قدم است که آن ها دارای موهای بلندی نیستند اما پوست این نژاد دارای چین و چروک های بیشماری است که از باب جلوگیری از مشکلات و آسیب های پوستی، باید تمیز نگه داشته شوند. هم بهتر است بدانید که بولداگ ها زیاد خرناس می کشند.

نژاد بولداگ و ویژگی های آن

بولداگ ها حیواناتی یك دنده و حرف شنو و یک دنده هستند که البته این تم به هوش خاص و متفاوت آن ها باز می گردد. این نژاد در اکثر اوقات به خوبی با حیوانات خانگی و دنیا اولی کنار می آیند. رفتاری مناسب با کودکان دارند و علاقه اضافی به بازی کردن با همه اعضای خانواده از خود نشان می دهند. درست است که خرید و نگهداری از بولداگ ها می تواند کمی هزینه بر باشد، اما پول بهای کمی است راجع به حساب کسانی که عاشق پوست خنده دار و تخس این سگ می شوند.

 

 

همچنین ببینید

آشنایی با چند نژاد محبوب سگ در دنیا

آشنایی با چند نژاد محبوب سگ در دنیا

سگ ها هموطنور که می دونید حیوانات بسیار محبوبی بعنوان حیوانات خانگی هستن. این حیوانات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *