پنج شنبه , خرداد ۳۱ ۱۳۹۷
خانه / حیوانات خانگی / سگ / نژادهای سگ / با سگ پامرانین بیشتر آشنا شوید
با سگ پامرانین بیشتر آشنا شوید
با سگ پامرانین بیشتر آشنا شوید

با سگ پامرانین بیشتر آشنا شوید

اگر دنبال خرید سگ پامرانیان هستید اما شاغلید و نمیتوانید وقت زیادی برای سگ آپارتمانی خود بگذارید خرید سگ پامرانیان گزینه خوبی نیست. پس از خرید سگ پامرانین باید در نظر داشته باشید که وقت کافی برای محبت و رسیدگی به این نژادهای سگ کنار بگذارید. در ادامه در مورد مطلب با سگ پامرانین بیشتر آشنا شوید  صحبت خواهیم کرد.

با سگ پامرانین بیشتر آشنا شوید

سگ پامِرانیان سگی است کوچک ، پشمالو با گوشهای کوچک و نوک تیز و صورتی شبیه به روباه. انواع کوچک نژاد سگ پامرانین با خصلت مطیع بودن و روحیه سر زندگی به همراه جثه خاص ،فروش سگ پامرانیان را بعنوان یکی از مهمترین جانواران خانگی و دست آموز مطرح ساخته است.

سر در مقابله با بدن دارای نسبت خوبی است. اگر قصد خرید سگ پامرانین را دارید به دقت داشته باشید که سگ پامرانین دارای چشم های براق ، به رنگ مشکی و دارای پیمانه متوسطی است. گردن کوتاه است و قاعده آن به خوبی با شانه ها اتصال می یابد. موی سگ پامرانیان دارای حالت مضاعف است پوشش زیرین کوتاه ، نرم و ضخیم است و موهای سطح بلند و زبر می باشد.

دم سگ پامرانین نیز توسط موهای زیادی ابهام آمیز شده.فروش سگ پامرانین در انواع رنگها شامل قرمز ، نارنجی ، کرم و مشکی ، قهوه ای و خاکستری فروخته میشود.

توضیحات سگ پامرانین

سگ پامرانیان رفتار قلدرانه ای دارد. باهوش و زیرک می باشد. سگ پامِرانیان سگ خوش آیند ، باهوش ، مشتاق برای آموختن به این دلیل تربیت سگ پامرانین ساده می باشد، بسیار باوفا و شجاع است و اكثراً با سایر سگها و بهیمه ها به خوبی کنار می آید. اما بعضی از آنها فکر میکنند که جثه بزرگتری نسبت به آنچه هستند ، دارند و اقدام در حمله به سگهایی عظمی می نمایند.

سگ پامرانیان دارای صدای بلندی ست و دیدبان بسیار خوبی است. بعد از خرید سگ پامرانیان اگر می خواهید در هنگام صدای درب و زنگ تلفن پارس نکند باید از سنین کم مورد آموزش هایی جدی قرار گیرد. خرید سگ پامرانین برای کودکان قصد نمی شود.

با سگ پامرانین بیشتر آشنا شوید

خلق وخو سگ پامرانین وزن در نر فروش سگ پامرانین : (6-9) ک.گ ، در ماده فروش سگ پامرانین: (6-8) ک.گارتفاع در نر فروش سگ پامرانین: (18-30) س.م ، اوج در ماده فروش سگ پامرانیان: (18-30) س.م

وزن ، اوج درسگ پامرانین

برخی از انواع سگ پامِرانیان دارای مشکل کشکک پا هستند. بیماریهای قلبی ، مشکلات پوستی و عفونت چشم نیز شایع می باشد.
بهتر است در تغذیه آن از غذاهای خشک بهره گرفت تا از بروز مشکلات لثه نهی و امر شود و دندانها در حالت سالم و خوبباقی بماند. سگ پامر ماده اکثراً برای زایش به سزارین نیاز دارند.

مشکلات سلامتی سگ پامرانین

سگ پامرانین برای زندگی آپارتمانی مناسب می باشد. اصولاً در داخل خانه فعال است و نیازی به حیاط ندارد بهتر است در فواصل گرما به خنک کردنش اقدام کنید تا دچار گرما زدگی نشود. فروش سگ پامرانین یکی از محبوبتریت نژاد های سگ می باشد.

شرایط نگهداری سگ پامرانین

سگ پامرانیان از پیاده روی لذت می برد و خودش به اعتزال می تواند موجبات تفریح و بازی خود را فراهم کند ترجیحاً بهتر است یک حیاط کوچک در هنگام بازی در اختیارش قرار دهید.

فعالیت بدنی سگ پامرانین

سگ پامرانین در حدود 15سال عمر میکند. سگ پامرانین بسیار دوست داشتنی و با محبت است.

با سگ پامرانین بیشتر آشنا شوید

طول عمرسگ پامرانین

موی بلندسگ پامرانین مضاعف و سگ پامرانین نیاز به آراستن و شانه زدن هرروز دارد. بهتر است شانه زدن را از قسمت سر سگ پامرانین شروع کرده ، موها را به چند تکه تقسیم و بصورت برعکس شانه کنید.  استحمام سگ پامرانین در مواقع ضروری منظور می شود. سگ پامِرانیان یک یا دوبار در سال ریزش مو دارد. گوشها و چشم ها را بصورت روزمره تمیز کنید و بصورت منظم به دامپزشک بازآیی کنید. ریزش مو در این نژاد زیاد می باشد. فروش سگ پامرانین نیاز به محبت و توجه زیادی دارد.

آراستن سگ پامرانین

نژاد سگ پامِرانیان از سگهای سورتمه نواحی ایسلند و لامپلند مشتق شده است. البته نام این نژاد از منطقه پامِرانیا گرفته شده است و احتمالاً اصلاح نژاد و کاهش پایه این نژاد در این منطقه است. این نژاد برای اولین بار در اواسط قرن 19 میلادی در انگلستان مورد توجه قرار گرفت. نژادسگ پامرانین دردسته ی سگ عروسکی  قراردارد. فروش سگ پامرانین برای خرید سگ آپارتمانی پیشنهادمیشود.

همچنین ببینید

آشنایی با چند نژاد محبوب سگ در دنیا

آشنایی با چند نژاد محبوب سگ در دنیا

سگ ها هموطنور که می دونید حیوانات بسیار محبوبی بعنوان حیوانات خانگی هستن. این حیوانات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *