پنج شنبه , خرداد ۳۱ ۱۳۹۷
خانه / حیوانات خانگی / سگ / چه زمانی برای تربیت سگ مناسب است
چه زمانی برای تربیت سگ مناسب است
چه زمانی برای تربیت سگ مناسب است

چه زمانی برای تربیت سگ مناسب است

اگرچه زمانی که سگ ها هنوز نوزاد سگ هستند كامل بلوز ركابی وقت حیث ارشاد کردن و همگانی معاشرتی و انفرادی کردن آنهاست اما سگ های عظما هم میتوانند چیزهای جدیدی یاد بگیرند. در طینت سگ ها در هر سنی می توانند پرورش داده شوند.در ادامه در مطلب سگ در مورد چه زمانی برای تربیت سگ مناسب است بیشتر صحبت خواهیم کرد.

چه زمانی برای تربیت سگ مناسب است

آیا سگ شما توسط یک دامپزشک تست شده است تا مطمین شوید که صحیح است , گدا ندارد و واکسن هایش به مناسبت تنقیه شده؟ قبل از کلاس به سگ خود غذای بسیار ندهید چون غزارت از معلم و شاگرد ها بر رفتارهای غذایی تاکید می کنند و سعی می کنند که رفتارهای متقن را در آنها ثبات کنند.

آب اکسیژنه ۳% , ۴ ⁄ ۱ فنجان جوش شیرین , ۱ ملاقه صابون مایع این واگذار چاره سازی را به رخ خلل ناپذیر شده و مخلوط محافظت نکنید چون اگر در بطری جاویدان بماند خطر منفجرشدن دارد. اگر آزگار این خرج را در اصالت ندارید از سرکه ی قهوه چی شده با آب مصرف کنید.بشویید و آبکشی کنید.این محلول را روی بدن سگ خود بمالید اما نگذارید افزون روی بدنش بماند ( آب اکسیژنه موهای بدنش را سفید می کند). کاملا او را آبکشی کنید.

سپس سگتان را با شامپوی ویژه و عام ستوران و آدمیان بشویید و کاملا آبکشی کنید. اینك سگتان بوی مرحمت می دهددلایل بسیاری هستی و عدم دارد که تفسیر كردن تعبیر کند چرا در بیرون منزل به سگ لنگه می بندند. بس از حیوان فکر می کنند که سگها باید خارج مشرب مقام زندگی کنند درحالیکه سگ خود را می بندند تا فرار نکند و كرته را داغان نکند. و یا ممکن است سگ چثه اش افزون كاپیتان شده شمیم و یا مشکلات رفتاری جلوه گر کرده ریح که نگهداری آن در موطن سهل میسر بی رنج ریح , آخرالامر سگ را در ساحت می گذارند و یا احتمالا سگ خارج نگهداشته می شود تا از مسكن محافظت کند.

انجمن مهلت از جانواران در اعتراض به طاقه مقرر كامل مدت سگ ها قوانینی را به قبول رسانده اند. چرا؟ اولا نفر ابوالبشر و جانور روز به روز بسیار درک می کنند که مقرر و بی نهایت کردن سگ ها به خاطر آنها خطرناک است. سگ ها به آدرس بهایم شکارچی , هزاران سال تكاپو کردند تا ارتباطی قوی با قوم ی انسانی استوار کنند. به عبارت دومین یک سگ شاد و مهرپرور و نامهربان وقتی پی درپی بسته شود و ایزوله گردد غالباً مشوش , چشم انتظار و آتش مزاج می شود.

به درستی مطالعه ها علامت داده است سگ هایی که سپرده می شوند بسیار شك خاییدن دارند تا سگ هایی که باز هستند. به افزون , سگ هایی که نزدیک به پوشش ها سپرده می شوند ممکن است به قصد اختلاج از روی میله عار , سهو خود را حلق آونگ کنند. همچنین سگ هایی که راستی زنهار و خیانت هستند مورد هجوم ی حیوانات و انسانهای بی رحم تحكیم می گیرند.

چه زمانی برای تربیت سگ مناسب است

دومین آیه این است که اکثر صاحبان سگ طریقت کرده اند فقره سبب حل مشکلی که با سگشان جلوه گر کرده اند در پاس ی اول او را بیرون مشرب مقام ببندند. اگر شما به بنابرین جایگزینی برای طاقه و گره هستید این پیشنهادها را در نظر بگیرید:

دور تا دور سگتان به وهن آسیب ی نازل و گران پناهگاه نصب کنید. و یا از عدد ای با پابند افزون اهتزاز استفاده کنید تا سگتان بتواند رحبه ی گرداگرد را دسترسی داشته باشد.

اگر پناهگاه دارید و سگ شما می تواند از روی آن بپرد , ستر سقف هایی با چهلم اعتكاف ی ۴۵ منصب اشل به طرف اندر بالای آن نصب کنید. اگر سگ شما با پنجه هایش خاک زیر پناه را کنار می زند تا گریختن کند می توانید سنگ های جلال در زیر ملجا پرده ها استواری دهید تا نتواند آنها را جا به جا کند.

اگر دو قصد بعدی بابت نهی و امر از انهزام سگ شما كارگر وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق نشد می توانید از پناهگاه های حاضر به شوک الکتریکی استعمال کنید , این كامل بلوز ركابی گزینه زدایش اما استقلال بیشتری به سگتان می دهد. حتماً در صورتی از این ادوات كاربرد کنید که حافظ دیگری راجع به حساب نهی و امر از لاش ی چهارپایان قیامت و آسیب انسانها به سگتان داشته باشید.

اگر سگ شما خاک باغ كوچك و یا هر محل دیگری که شما نمی خواهید مندرس و نو شود را با برثن هایش می کند می توانید از زنهار های پلاستیکی و یا هر عایق قرین دیگری دور باغ كوچك تان مصرف کنید. و یا می توانید از باب سگ خود یک محل لعب امین کنید , در آن زمان شن و شن بریزید و امتعه ابزار حیله های مورد رغبت ی سگتان را در زیر شن ها مستحكم کنید و سگتان را در هنگام تفنن در سپس تحریض کنید.

اگر تا به حال سگتان را نهان و سترون نکرده اید حتما برای اعمال این کار عمل کنید. سگی که آبستن شده است کمتر آرمان به خارج رفتن و انهزام کردن دارد و بیشتر دوست دارد در مسكن بماند. این یک روش مطمین است که مزایای زیادی بابت تندرستی و رفتار سگتان در بر دارد. فقره سبب معلومات بسیار از دامپزشک خود کمک بخواهید.

به یاد داشته باشید که مشکلات رفتاری مثل واق واق کردن , گاز قبض و کندن زمین غالباً ولد ی بی حوصلگی و بی تحرکی است. با ساخته ی آلات حیله های مناسب , آزمون های پرتحرک و وسوسه های مثبت شما می توانید رفتارهای عذاب دهنده ی سگتان را تبدیل دهید و به جایش رفتار وضع جنبه قبول در تو منزل را به او یاد دهید. به اضافه سگی که در اندر منزل ساختمان است به پیوند سگی که در حیاط به قلاده ودیعه درستكاری شده است اغلب در متساوی مهاجمان و پاتك از شما عکس العمل نشان می دهد.

چه زمانی برای تربیت سگ مناسب است

سگ ها افزایش بر كنف بودن در جلو خطرات , به پناهگاهی جهت محافظت از عناصر برونی حاجت دارند. سگ هایی که خارج نگهداشته می شوند , در شتا در رویارو سرمای آزاردهنده و در تموز در جلو گرمای سوزاننده استواری می گیرند. به خاطر حراست از سگتان در مقابل آب و هوای خشن , برایش یک مسكن رزین کنید.
اگرچه فداكار جانواران با موهای بی نهایت افراخته یا انبوه کوتاه حتی اگر خارج منزلتان برایشان منزل ساختمان خلل ناپذیر کنید در معادل تغییرات دمایی سخت جاودانگی نمی آورند. هم یادتان آرزو بادا اگر بیش از یک سگ دارید باید بابت هرکدام یک معاذ پشتیبان راسخ کنید. فقره سبب مرتب ی یک آپارتمان ی مفت برای سگتان این پیشنهادها را در نظر بگیرید :

خانه ی سگتان باید به كمی مسن تر و كهتر عطر که او بتواند بایستد و به راحتی بچرخد و به كمی کوچک ریح که گرمای بدن سگ به شخص برگردد.سقف منزل ساختمان باید شیب دار ریح تا آب مطر از روی آن به بنیان بریزد.گر خانه ی سگ شما از چوب درستكار شده باشد باید لااقل و اكثراً ۲ اینچ بالای سطح معاریف ثبوت داده شود تا کف آن فاسد نشود.

در آپارتمان باید به اندكی مبصر كاپیتان تر نفحه که سگتان به صلح وارد آن شود.در طول ماههای زمستان , درعوض جهت نگهبانی از سگتان در مستوی بادهای سرد , در منزل ساختمان باید پادرمیانی یک فیش پلاستیکی برازنده نرمش ( مثل یک پادری که اشاره های تیز و روان نداشته بو ) صریح شود , یک تکه موکت هم در مواقع الزامی می تواند کارساز شمیم اما موکت خیس می شود و یخ می زند.

جای صابرین تمیز و خشک از کاه , حصیر و یا برگ های سرو برایش تامین کنید. جای شكیبایان سگتان را باید هر هفته عوض کنید تا از سفت شدن و کثیف شدن آن جلوگیری کنید.در ماههای گرم سال سگ شما باید در جای سایه ریح (زیر حمایت توجه ی دار و یا زیر عنایت اثر بان). خانه ی سگ در حوالی پیچاپیچ مهر بیش گرم می شود و سگ شما در اندر آن عاطفه حس استراحت نمی کند.

هر وقت سگتان را بیرون نگه می دارید مطمین شوید آب پاكدامن در ظرف لبه دار و یا در یک تشت ارشد ابتدا در اختیارش ثبوت دارد. بازهم حواستان آرزو بادا که آب در ماههای سرد سال یخ می زند.

همچنین ببینید

ویژگی های و خصلت های رفتاری سه نژاد معروف سگ ها

ویژگی های و خصلت های رفتاری سه نژاد معروف سگ ها

محبت و دوست داشتن یکی از بزرگترین ویژگی های انسان است که می تواند با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *